تولید کننده لوله و اتصالات PVC-u و پلی اتیلن

کارخانه لوله گلپایگان

معرفی

گروه تولیدی لوله گستر گلپایگان به عنوان برند اصلی لوله گلپایگان با بیش از ۲ دهه سابقه درخشان، پیشرو در زمینه تولید لوله و اتصالات پی وی سی و پلی اتیلن، مقصد خود را رشد و بهبود تأسیسات صنعت ساختمان و بخش کشاورزی برای ایران عزیزمان انتخاب نموده است.

مدیران ارشد این مجموعه همواره سعی داشته اند به کمک تکنولوژی روز دنیا و البته پرسنل و متخصصین زبده و سخت کوش، بهترین و با کیفیت ترین محصولات قابل رقابت با سایر تولید کنندگان کشوری با چند دهه سابقه را تولید و به بازار ایران و کشورهای همجوار عرضه نمایند.

رسالت و خط مشی ما مشتری مداری و تولید محصول برای مشتریانی از تمام نقاط ایران و کشورهای همجوار است که به:  دقت و کیفیت | دوام | تحویل به موقع | خدمات پس از فروش اهمیت می دهند، می باشد.

امید است محصولات برتر ما بتواند آسایش و لذت زندگی را برای شما به ارمغان آورد.

تاریخچه شرکت

تولیدی لوله گستر گلپایگان در سال ۱۳۷۲ باشماره ۳۲۲ به ثبت رسید و در زمینی به مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع واقع در شهرک صنعتی گلپایگان احداث گردید؛

و با راه اندازی خط تولید لوله های پلی اتیلن از سایز ۲۰- ۱۲۵ میلیمتر افتتاح و شروع به کار نمود.

طی کمترین زمان پس از راه اندازی خط تولید اولیه موفق به اخذ استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردید و با توجه به کیفیت بالای محصولات و همچنین افزایش رضایت مشتریان خط تولید دوم خود را در سایزهای ۲۰۰ – ۷۵ میلیمتر و با فشار ۴، ۶، ۱۰ و ۱۶ اتمسفر راه اندازی نمود.

این واحد تولیدی در راستای کمک به مکانیزه شدن آبیاری زمین های کشاورزی کشور اقدام به راه اندازی خط تولید لوله های ۱۶ میلیمتر جهت مصارف آبیاری قطره ای نمود.

هم اکنون تولیدات شرکت در زمینه لوله های پلی اتیلن از سایز ۱۶ تا ۴۰۰ میلی متر و با فشارهای ۴ تا ۲۵ بار قابل ارائه می باشد.

این شرکت در راستای نیل به اهداف توسعه خویش در عرصه لوله و اتصالات پلیمری با راه اندازی واحد تولید لوله های U- PVC از سایز ۲۰- ۳۱۵میلیمتر برگ زرین دیگری بر کارنامه چندین ساله خود رقم زد.

دیگر موارد کاربرد محصولات لوله گستر گلپایگان به شرح ذیل می‌باشد:

سیستم آبرسانی شهری – سیستم فاضلاب شهری – سیستم آبیاری تحت فشار (مزرعه) – سیستم آبرسانی از چاه‌های آب – سیستم آبرسانی ساختمان – سیستم فاضلاب ساختمان – سیستم هواکش ساختمان – سیستم تخلیه آب باران – انتقال کابل های برق و مخابراتی ما

توانسته ایم با اخذ گواهینامه فنی ساختمان از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن، ۷ استاندارد ملی و ۶ گواهینامه بین المللی ،CE، ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵، ۱۴۰۰۱، ۱۸۰۰۱،IMS و ۱۷۰۲۵ گامی دیگر در جهت جلب رضایت و اطمینان خاطر مصرف کنندگان گرامی برداریم.

همچنین تولید اتصالات PVC موفقیت دیگر این شرکت بوده و امیدوار است بتواند با تولید هر چه با کیفیت تر لوله و اتصالات پلیمری علاوه بر جلب رضایت هم میهنان عزیز، نامی ماندگار از ایران در صنعت لوله و اتصالات پلیمری جهان مطرح و به جای گذارد.